Телефон

(044) 362-41-02

лого

Авторефкератометр

Загальновідомий факт, що високої якості офтальмологічне обладнання - запорука успіху і процвітання будь-якої клініки або діагностичного кабінету, що спеціалізується в області мікрохірургії ока або корекції зору. Такий прилад, як авторефкератометр, є необхідною умовою правильної постановки діагнозу перед операцією і гарного підбору очкової або контактної корекції. Авторефкератометр - це прилад, який визначає об'єктивну рефракцію ока. При необхідності, всі дані можуть бути роздруковані на вбудованому термопринтері. Результати можуть бути видані як на руки пацієнтові, так і збережені в електронну картку пацієнта.

Багато авторефкератометрів вимірюють аберації першого і другого порядку, які дають базові параметри будови ока. Однак, деякі сучасні моделі вимірюють аберації не тільки першого і другого, але й третього і четвертого порядків, тим самим пропонуючи офтальмологу ширшу інформативну базу. Такі моделі, як правило, мають можливість побудувати карти аберацій, яки дозволяють лікарю побачити повну картину будови ока, а також наочно пояснити пацієнтові його особисті особливості. Зрозуміло, наявність функції побудови карти хвильового фронту з урахуванням всіх аберацій допомагає при виготовленні індивідуальних очкових і контактних лінз, тим самим забезпечуючи максимальний комфорт при носінні.
Наявність спеціального режиму IOL дозволяє знімати показання у пацієнтів з катарактою. Це значно підвищує ступінь довіри пацієнта своєму лікареві, тому пацієнт, знаючи про існуючу проблему, бачить прекрасне оснащення кабінету і зацікавленість офтальмолога у максимальної допомоги.


Інші додаткові зручності авторефкератометра - це кольоровий екран, електрична настройка підставки для підборіддя пацієнта, швидкість і чіткість зняття показань. Дані рефрактометрії служать відправною точкою для подальших, більш глибоких досліджень особливостей зору кожного пацієнта.

Якщо офтальмологічне обладнання в кабінеті лікаря належить до однієї торгової марки, то, швидше за все, воно може бути поєднано в єдину рефракційну систему. З'єднання може бути здійснено як за допомогою кабелів, так і сучасним методом за допомогою бездротового зв'язку wi-fi. У цьому випадку, після зняття показань об'єктивної рефракції, дані з авторефкератометра автоматично передаються на інші прилади для здійснення подальшої діагностики. Така рефракційна система істотно скорочує час діагностики, дає можливість отримання точних результатів, забезпечує зручність лікаря, а пацієнт в свою чергу відчуває комфорт навіть після складного підбору індивідуальної корекції. У нього не болить і не паморочиться голова, немає дискомфорту від частої зміни лінз в пробної оправі і т.д.

А фахівці закладу, де встановлено таке офтальмологічне обладнання, можуть бути впевнені в точності отриманих даних для постановки остаточного діагнозу. Ні для кого не секрет, що правильний діагноз означає успішний результат операції або виготовлення комфортних індивідуальних очок для пацієнта.

читати далі

Якщо говорити про магазин оптики, то і тут авторефкератометр виходить на перший план при підборі окулярів. Однак, сучасний автоматичний верстат для обточування лінз - це один з ключових важливих факторів якісного виготовлення окулярів. Всім відомо, що окуляри - це індивідуальний прилад корекції зору. У майстерні, де виробляють окуляри, на сьогоднішній день верстат для обточування лінз займає основне місце. Він, як правило, повинен бути укомплектований сканером і блокуючим пристроєм, або автоматичним блокером. У цьому випадку така система дає гарантію якості виготовлення замовлення. Сканер має можливість сканувати особливості будови кожного окуляра оправи, враховуючи дрібні особливості будови. Далі, дані зі сканера автоматично передаються на верстат. Майстер повинен вставити у верстат вже підготовлену лінзу і ввести всі необхідні індивідуальні налаштування. Далі верстат сам здійснить задану обробку лінзи по контуру. На самих останніх моделях верстатів існує функція свердління отворів в оправах "на гвинтах" або "на втулках", що значно прискорює період виготовлення окулярів, дає найвищу точність розташування отворів і спрощує роботу майстра. Загальновідомий факт, що багато власників магазинів, централізованих майстерень і фахівці з виготовлення окулярів в даний час зупиняють свій вибір на автоматичних верстатах відомих світових виробників. Це найкращий вибір, який допомагає вивести бізнес на якісно новий рівень, тим самим збільшивши його прибутковість.

Як не дивно, але клієнти магазинів оптик зараз стали володіти набагато більш високою обізнаністю про процесі діагностики зору та виготовлення окулярів. Найчастіше консультанти чують запитання від своїх відвідувачів про те, яке офтальмологічне обладнання стоїть у кабінеті лікаря, чи є там авторефкератометр і чи будуть їх окуляри виготовлені на верстаті-автоматі.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що наявність автоматичного верстата для обточування лінз без сумніву забезпечує магазину оптики високу репутацію, а також гарантію виготовлення окулярів строго відповідно до рецепту лікаря.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК