Купити офтальмологічне обладнання

Будь-який фахівець, що працює в медичній сфері, розуміє всю важливість використання якісного сертифікованого діагностичного обладнання. Устаткування для кабінету лікаря-офтальмолога не є винятком. Перед тим як купити офтальмологічне обладнання, необхідно вивчити наявні пропозиції на ринку. Потрібно зв'язатися безпосередньо з дистриб'юторами обраних моделей, отримати у них повну всеосяжну консультацію з приводу гарантійного та післягарантійного обслуговування, можливості отримувати якісну технічну підтримку протягом усього терміну експлуатації приладів, наявності сертифікованих виробником фахівців. Другим кроком необхідно уточнити наявність всіх документів на обладнання, які дають право на його ввезення, реалізацію та застосування в медичній практиці. Все перераховане вище є у всієї лінійки офтальмологічного обладнання, що пропонується компанією «Равіта Україна». Завод компанії-виробника Huvitz одним з перших в Україні пройшов сертифікацію відповідно до Технічного Регламенту №742 щодо медичних виробів і отримав сертифікати ДСТУ ІСО 13485 та сертифікат відповідності ТР. Крім цього, виробник щороку оновлює та розширює спектр устаткування, що випускається, завдяки чому на сьогоднішній момент можна повністю укомплектувати кабінет лікаря-офтальмолога обладнанням одного бренду.

Тут, однозначно, можна говорити, як про авторефрактометр, який є приладом первинної діагностики зору для дорослих, так і про портативний рефрактометр для отримання даних об'єктивної рефракції у дітей. Обидва прилади є в наявності в асортименті компанії «Равіта Україна». Ніхто вже не заперечує той факт, що без авторефрактометра не обходиться жоден кабінет лікаря-офтальмолога. Однак при сформованій нинішньої ситуації з повсюдним погіршенням якості зору у дітей, портативний рефрактометр також стає приладом №1 в роботі офтальмолога.

Всім відомо, що в даний час купити офтальмологічне обладнання можна як нове, так і вживане. Однак, згідно старій приказці про кота в мішку, в цьому випадку у покупця є великий ризик отримати неякісний прилад з вичерпаним терміном можливої ​​заміни деталей та можливості здійснення технічної підтримки. Таке обладнання буде працювати до першого збою, і в певних випадках вартість ремонту може доходити до вартості самого приладу, а в окремих випадках і перевищувати її.

Тому зі свого боку, як офіційний дистриб'ютор ряду відомих марок, таких як Huvitz, Medinstrus, NextSight, 2WIN, VisionFit та інших, перед тим як прийняти рішення про те, щоб купити офтальмологічне обладнання, настійно рекомендуємо зважити всі можливі ризики та отримати всі необхідні консультації у офіційних представників діагностичного обладнання на території України. Це не тільки збереже ваші фінансові кошти, але і дозволить придбати найбільш оптимальний варіант та комплектацію приладів, що відповідають вимогам вашого бізнесу. 

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК