Основи ОКТ-діагностики

Саме так називався навчальний базовий курс для тих, хто хоче підвищити свій професійний рівень ОКТ-діагностики. 20-21 лютого 2020 року було проведено перший пілотний проект, який пройшов з великим успіхом, отримавши позитивні відгуки всіх учасників.

Міжнародна Індустрія Оптики

За традицією, що склалася, бізнес сезон 2020 року відкриває Міжнародна Спеціалізована Оптична виставка МІО та Всеукраїнська Науково-практична Конференція «Бачити світ своїми очима», що організована ГО «Укроптика». За три дні було проведено багато тренінгів, майстер-класів та семінарів.

МІО-2019

6-8 листопада 2019 року масштабна галузева виставка Міжнародна Індустрія Оптики-2019 пройшла в м.Києві в UBI Конференц Холі. Цього разу вона порадувала всіх учасників та гостей виставки великою професійною наукової та освітньою програмою конференції «Бачити світ своїми очима». Провідні оптометристи та фахівці в цій галузі представили свої доповіді, провели тренінги та майстер-класи.

РЕФРАКЦІЙНИЙ ПЛЕНЕР 2019

У цьому році в рамках «РЕФРАКЦІЙНОГО ПЛЕНЕРА-2019» наша компанія організувала і провела сателітний симпозіум, присвячений темі амбліопії. Тема симпозіуму «Чи є амбліопія амбліопією?» зацікавила та привернула велику кількість бажаючих.

Вже традиційно щороку на початку жовтня компанія «Равіта Україна» бере участь у наймасштабніший медичній виставці України. В цьому році компанія представила великий стенд з максимальним асортиментом офтальмологічного обладнання.

ESCRS-2019

Наприкінці вересня команда «Равіта Україна» відвідала сонячний Париж для участі у виставці офтальмологічного обладнання в рамках Конгресу катарактальних хірургів ESCRS.

Podillya Retina-2019

Науково-практична офтальмологічна конференція з міжнародною участю «Podillya Retina-2019», яка пройшла у Вінниці 21-22 червня, безсумнівно виділяється своїм індивідуальним стилем і організаційною ідеєю. Цього року тема конференції була «Актуальні питання патології сітківки та зорового нерва. Хвороби оперованого ока». В рамках конференції була проведена перша в Україні жива трансляція витреоретинальной операції. 

Філатовські Читання-2019

За традицією 23-24 травня в Одесі гостинно відчинив свої двері Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова. Там з успіхом пройшла конференція офтальмологів "Філатовська Читання-2019", організована Товариством офтальмологів України за підтримки Національної Академії Медичних наук України та Міністерства охорони здоров'я України.

OPHTHALMIC HUB-2019

Ось уже другий рік не перестає дивувати інноваціями і масштабом події офтальмологічна конференція Ophthalmic Hub, яка з успіхом пройшла 15-16 березня в Ramada Encore Hotel в Києві. Рекордна кількість відвідувачів та насичена різними заходами наукова програма конференції - все це, і не тільки, запам'яталося надовго як учасникам самої конференції, так і учасникам виставки офтальмологічного обладнання та медичних препаратів.

Міжнародна Індустрія Оптики

7-9 листопада 2018 року відбулася 43-тя оптична виставка і конференція офтальмологів «Бачити світ своїми очима». Цього разу виставка зібрала майже 50 компаній-учасників оптичного ринку України.

Рефракційний Пленер 2018

18-19 жовтня гостинно відчинив свої двері Український Дім для численних гостей Рефракційного Пленера-2018. В цьому році зареєструвалося в два рази більше учасників в порівнянні з минулим роком. Це зайвий доказ затребуваності подібних заходів, які дають можливість спілкування та отримання нових знань фахівцями-офтальмологами.

виставка «Охорона здоров'я»

2-4 жовтня 2018 р. в Міжнародному Виставковому Центрі в Києві пройшла чергова виставка «Охорона здоров'я», яка зібрала фахівців галузі загальної медицини з усієї України. Офтальмологічний напрямок в цей раз був представлений конференцією, організованою Всеукраїнським Альянсом Офтальмологів, «Інновації в офтальмології. Від науки до практики».

Своє дитинство потрібно бачити

14-15 червня 2018 року відбулася річна науково-практична конференція "Своє дитинство потрібно бачити" в смт. Затока. Крім оригінального місця проведення, організатор заходу, "Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України", підготував цікаву освітню програму і організував виставку діагностичного обладнання та медичних препаратів.

ХIV з'їзд офтальмологів України в Одесі

З 23 по 25 травня в м. Одеса відбувся "ХIV З'ЇЗД офтальмологів України". Цей захід високого рівня, де провідні вітчизняні та зарубіжні фахівці в галузі офтальмології діляться своїм власним досвідом і науковими досягненнями, це прекрасна можливість отримати нові знання як початківцям фахівцям, так і вже давно практикуючим лікарям.

21 квітня 2018 г. на базі кафедри очних хвороб медичного університету ім. Пирогова був проведений перший Refraction Day. Цей захід нового формату, розрахований на невелику аудиторію з обмеженою кількістю учасників. Такий формат проведення був обраний невипадково, так як порядок денний включал в себе не тільки теоретичні слухання, а й практичні заняття по підбору засобів корекції зору на сучасному офтальмологічному обладнанні компанії Huvitz.

З успіхом пройшла науково-практична конференція та виставка Ophthalmic Hub з 30 по 31 березня в Києві в готелі Ramada Encore Kiev. Програма конференції була щільно розписана виступами іноземних та вітчизняних спікерів. Були брифінги представників різних громадських асоціацій, фахівців Міністерства Охорони Здоров'я України та міжнародних експертів з обговорення питань захворювань органів зору.

Кінець лютого у Мілані вже традиційно збирає представників оптичного, офтальмологічного та оптометричного світу з різних куточків планети. Цього року виставка MIDOбула щільно заповнена експонентами та відвідувачами.

З 14 по 16 лютого успішно пройшла "Міжнародна Індустрія Оптики 2018". Центром оптичного світу на ці дні став UBI Fashion Centre.

Запрошуємо Вас відвідати стенд компанії "Равіта Україна" на виставці Міжнародна Індустрія Оптики, яка відбудеться 14-16 лютого 2018 у приміщенні UBI Fashion Center, вул. Дорогожицька, 8, Київ (5 поверх).

Виставка в рамках офтальмологічної конференції клініки "Айлаз"

25 листопада 2017 року в міжнародному конгрес-центрі "Український дім" пройшла конференція на честь відкриття нової будівлі офтальмологічної клініки "Айлаз". На конференції представили свої доповіді спікери з Франції, Ізраїлю та України. Піднімалися важливі питання про актуальні захворювання - глаукома, запальні захворювання рогівки, контроль короткозорості, діабетична патологія сітківки та ін.

5 листопада у ТРЦ ART MALL відбулась безкоштовна акція перевірки зору під назвою "Захистимо право дитини бачити!". Організатори вибрали правильне місце та правильний день. Про це свідчила черга батьків, які бажали перевірити зір дітям та отримати консультацію кваліфікованих лікарів-офтальмологів. Було перевірено зір більше ніж у 300 дітей.

РЕФРАКЦІЙНИЙ ПЛЕНЕР ‘17

20-21 жовтня в «Українському Домі» пройшла найочікуваніша подія для офтальмологів, дитячих офтальмологів і оптометристів України - «Рефракційний пленер'17». Організатори очікували до 600 учасників, а відвідали конференцію понад 1100 лікарів з усієї країни. Програма науково-практичної конференції була наповнена безліччю корисних лекцій та тренінгів. Також, в рамках заходу працювала виставка офтальмологічного обладнання та фармацевтичних виробів.

Офтальмологічний Конгрес ESCRS в Португалії

З 7 по 11 жовтня в Лісабоні пройшов XXXV офтальмологічний конгрес ESCRS. Було дуже корисно зустрітися та поспілкуватися з нашими зарубіжними виробниками-партнерами. Важливо відзначити, що кожна вищезгадана компанія представила на своїх стендах свої новинки.

«Охорона здоров’я - 2017»

Осінь - це активний період для профільних заходів та навчальних програм. З 3 по 5  жовтня у Міжнародному Виставковому центрі відбулась 26-а Міжнародна медична виставка “Охорона здоров’я 2017”.

IV Оптичний Форум 2017

В середині серпня готель «Алфавіто» в черговий раз гостинно відкрив свої двері відвідувачам четвертого Українського Оптичного Форуму.

МЕДИЧНИЙ ФОРУМ-2017

25-27 квітня 2017 року компанія «Равіта Україна» взяла активну участь у виставці, яка проводилась в рамках Міжнародного Медичного Форума-2017. Активний ритм виставки та насичена програма різних конференцій Форуму залучили велику кількість фахівців на стенд компанії «Равіта Україна».

ПОДІЛЛЯ РЕТІНА 2017

31 березня - 1 квітня з величезним успіхом у Вінниці пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання лікування сітківки та зорового нерва Поділля Ретіна 2017».

ОПТИЧНИЙ ФОРУМ 2017

22-24 березня 2017 року був проведений третій "Оптичний Форум". У рамках форуму цього разу була проведена активна освітня програма. Вона включала цілий ряд семінарів та презентацій від компаній-організаторів виставки по різним напрямк ам оптичного бізнесу.

Тиждень Глаукоми в Україні

13-19 березня 2017 року в Україні проходив «Тиждень Глаукоми», в рамках якого проводився ряд заходів, покликаних привернути увагу громадськості до проблеми такого захворювання, як глаукома, в Україні. На сьогоднішній день, в нашій країні глаукома посідає перше місце серед причин втрати зору.

Оптична виставка MIDO-2017

Цього року щорічна оптична виставка MIDO, яка проходить в Мілані, побила черговий рекорд відвідуваності. Зали виставкової експозиції були заповнені як експонентами, так і відвідувачами.

11 лютого 2017 року, в селі Чорнухи Пирятинського району, два великих професіонала і прекрасних людини Риков Сергій Алексанрович і Баринов Юрій Вікторович провели безкоштовний консультативний прийом жителів цього села, а також прилеглих сіл. До них приєдналася головний офтальмолог Полтавщини.

19 листопада 2016 року в Києві в приміщенні Українського Дому відбулася науково-практична конференція дитячих офтальмологів України "Своє дитинство треба бачити", яка проходила під егідою Асоціації дитячих офтальмологів України.

Ось уже другий раз з успіхом проходить приватна оптична виставка «Оптичний Форум» в готелі «алфавіту». Склад учасників форуму змінюється і розширюється, але приємно відзначити, що в цей раз виставку відвідала велика кількість нових відвідувачів.

Новинки Охорони Здоров'я-2016

Традиційно на початку жовтня в приміщенні МВЦ в Києві пройшла 25я ювілейна Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я». Виставка прийняла багато відвідувачів, які проявили великий інтерес до новинок представленого медичного офтальмологічного обладнання.

Підсумки Оптичного Форуму

Як і передбачалося раніше, 17-19 серпня 2016 року зі великим успіхом у Києві пройшов «Оптичний Форум 2016». Всі три дні не припинялася напружена робота виставкового павільйону. У другий день відзначалася активна семінарська робота. Всі відвідувачі відзначили високий професіоналізм доповідачів, а також великий обсяг отриманої корисної інформації.

Оптичний Форум-2106

17-19 серпня 2016 року у Києві пройде перша спеціалізована виставка для оптиків України - «Оптичний Форум 2016». В рамках форуму будуть представлені оптичні оправи, очкові і контактні лінзи, сонцезахисні окуляри, а також обладнання для кабінету лікаря і майстерні оптика.

Філатовська читання – 2016

19-20 травня 2016 року в м. Одесі на базі Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова пройшла щорічна науково-практична конференція «Філатовські читання». Конференція була присвячена 80-річчю заснування Інституту.

 19-21 квітня 2016 року в приміщенні Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» з успіхом пройшов Міжнародний Медичний Форум, який одночасно зібрав на своєму виставковому майданчику лідерів сфери охорони здоров'я, як виробників, так і дистриб'юторів світових брендів. Компанія «Равіта Україна» брала участь у виставці і представила відвідувачам виставки нову модель робочого місця офтальмолога, а також повний спектр всього діагностичного обладнання бренду Huvitz: авторефкератометри, лампи щілинні, безконтактний тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску, цифровий фороптор. Також був анонсований новий аналізатор поля зору SK-850A.

У лютому 2016 року компанія «Равіта Україна» однією з перших в своїй галузі успішно провела сертифікаційний аудит підприємства-виробника, постачальника високоякісного офтальмологічного обладнання Huvitz. Тепер українські споживачі можуть купити авторефкератометр, щілинні лампи, фороптор, проектор знаків, безконтактний тонометр і інше офтальмологічне обладнання з сертифікатом оцінки відповідності системи якості відповідно до ДСТУ ISO:13485 і з сертифікатом оцінки відповідності продукції Huvitz Технічним Регламентам.

Міжнародний Медичний Форум 2016

19-21 квітня 2016 року компанія «Равіта Україна» братиме участь у виставці, яка пройде в рамках Міжнародного Медичного Форуму, в приміщенні Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». На стенді компанії буде представлений весь спектр обладнання для офтальмології і оптометрії: авторефкератометр, щілинна лампа, безконтактний пневмотонометр, цифровий фороптор, проектор знаків, автоматичний диоптриметр і багато іншого.

7-8 жовтня 2015 у м Запоріжжя на базі державного медичного інституту пройшла регіональна науково-практична конференція на тему «Актуальні питання офтальмології». Вона була орієнтована на лікарів Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської областей, хоча як показала статистика, приїхали лікарі з багатьох регіонів України.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК