Сертифікація офтальмологічного обладнання Huvitz

У лютому 2016 року компанія «Равіта Україна» однією з перших в своїй галузі успішно провела сертифікаційний аудит підприємства-виробника, постачальника високоякісного офтальмологічного обладнання Huvitz. Тепер українські споживачі можуть купити авторефкератометр, щілинні лампи, фороптор, проектор знаків, безконтактний тонометр і інше офтальмологічне обладнання з сертифікатом оцінки відповідності системи якості відповідно до ДСТУ ISO:13485 і з сертифікатом оцінки відповідності продукції Huvitz Технічним Регламентам.

Українські аудитори відвідали дві виробничі площадки виробника в Південній Кореї, провели повний аудит всього процесу виробництва, починаючи зі стадії розробки і проектування і закінчуючи процесом контролю якості готової продукції і відвантаження зі складу. Компанія Huvitz є виробником зі світовим ім'ям, який представляє на ринок широкий спектр діагностичного обладнання для офтальмології. До цього переліку входять авторефкератометр, безконтактний тонометр, цифровий фороптор, проектор знаків, апланаційний тонометр внутрішньоочного тиску, щілинна лампа та інше обладнання.

Фахівці українського сертифікаційного центру відзначили дуже високий рівень організації виробничої системи і системи управління якістю підприємства, які орієнтовані на європейський та американський ринок і повністю відповідають всім міжнародним стандартам. З лютого 2016 року продукція має право маркуватися національним знаком відповідності Технічним Регламентам України.

Отримані сертифікати дають нашим споживачам впевненість в якості виробленої продукції, а висновок сертифікаційної комісії надає можливість дистриб'ютору ввозити продукцію на територію України згідно з усіма вимогами сучасного законодавства. Це стосується всього спектру обладнання, яке використовується при комплектації офтальмологічного кабінету для якісної діагностики та перевірки гостроти зору.

Все сертифіковане обладнання можна побачити і придбати за акційними цінами, відвідавши стенд компанії «Равіта Україна» на виставці, яка відбудеться в рамках Міжнародного Медичного Форуму 19-21 квітня 2016 року в приміщенні Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза».

 

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК