VII Міжнародний Медичний Форум

 19-21 квітня 2016 року в приміщенні Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» з успіхом пройшов Міжнародний Медичний Форум, який одночасно зібрав на своєму виставковому майданчику лідерів сфери охорони здоров'я, як виробників, так і дистриб'юторів світових брендів. Компанія «Равіта Україна» брала участь у виставці і представила відвідувачам виставки нову модель робочого місця офтальмолога, а також повний спектр всього діагностичного обладнання бренду Huvitz: авторефкератометри, лампи щілинні, безконтактний тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску, цифровий фороптор. Також був анонсований новий аналізатор поля зору SK-850A.

Це сучасна модель комп'ютерного периметра буде представлена ​​споживачам в травні 2016 в Одесі, на виставці, яка відбудеться в рамках міжнародної офтальмологічної конференції на базі інституту очних хвороб ім. Філатова. За своїми технічними характеристиками, новий проекційний периметр відповідає провідним світовим аналогам відомих брендів.

Відвідувачі стенду компанії відзначили високий рівень представленого обладнання та відмінні якісні характеристики нового робочого місця офтальмолога. Сполучене в єдиний офтальмологічний комбайн робоче місце прекрасно продемонструвало можливості сучасних технологій, спрямованих на підвищення рівня діагностики і забезпечення комфорту лікаря. Такий підхід забезпечує високий рівень надання медичних послуг населенню і дає впевненість всім пацієнтам в якості проведеного обстеження.

Великий інтерес у відвідувачів, як і очікувалося, викликали щілинні лампи. Широкий асортимент, що складається з моделей з різним видом освітлювача (верхнім і нижнім), а також великий вибір різноманітних функцій, варіантів освітлення (галоген або світлодіод), кріплення для інсталяції апланаційного тонометра для вимірювання тиску - все це дає можливість підібрати оптимальний варіант для кожної клініки або кабінету офтальмолога. У період виставки була відзначена висока купівельна активність, велика кількість запитів і підвищений інтерес до продукції, представленої компанією «Равіта Україна». Все це дає підстави припускати, що ринок офтальмологічного, і медичного обладнання в цілому, поступово виходить із застою, в якому він перебував останні два роки і має явну тенденцію до зростання і розвитку в 2016 році.

 

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК