Філатовська читання – 2016
Філатовська читання – 2016

19-20 травня 2016 року в м. Одесі на базі Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова пройшла щорічна науково-практична конференція «Філатовські читання». Конференція була присвячена 80-річчю заснування Інституту.

 Цього року склад учасників відрізнявся багатонаціональністю, тому як в її роботі брали участь близько 900 лікарів-офтальмологів і фахівців суміжних спеціальностей з усіх регіонів України, а також зі Швейцарії, Німеччини, Франції, Болгарії, Туреччини, Грузії, Польщі, Румунії, Єгипту, Ірландії, Молдови та інших країн. В рамках конференції пройшов XIV Конгрес офтальмологічного суспільства країн Причорномор'я. На цьому заході вчені з Німеччини, Грузії, України, Туреччини, Болгарії та Румунії продемонстрували колосальний накопичений досвід в галузі офтальмології.

На засіданнях можна було прослухати доповіді на актуальні теми сучасної офтальмології.

А в окремому павільйоні з успіхом пройшла виставка сучасного офтальмологічного обладнання та фармацевтичних препаратів. Представники фармкомпаній і компаній-дистриб'юторів офтальмологічного обладнання представили свої кращі продукти, які викликали безсумнівний інтерес у професійній аудиторії.

Компанія «Равіта Україна» мала найкращий стенд, представивши своїм клієнтам найбільший спектр обладнання для клінік і кабінетів офтальмолога.

В цьому році компанія представила на даній виставці нову модель автоматичного комп'ютерного периметра, який поєднує в собі максимум можливих функцій для дослідження і аналізу поля зору. Лікарі виявили жвавий інтерес до даної моделі. Представники компанії-дистриб'ютора приділили максимум уваги демонстрації роботи периметра і повноцінному висвітленню всіх його достоїнств.

На сьогоднішній день в категорії «ціна та якість» даної моделі периметра немає конкурентів. Широкий інтерес відвідувачів викликала нова модель щілинної лампи LS-3, яка займає економ-сегмент оптичного ринку і дає прекрасну можливість здійснення первинної діагностики пацієнта. Також у неї є можливість установки лазера для проведення хірургічних маніпуляцій.

Також, поряд з перерахованими вище приладами, відвідувачі виставки і делегати конференції змогли ознайомитися з безконтактним тонометром виробництва Huvitz і щілинною лампою цього ж титулованого виробника. Як і завжди, якість Huvitz залишається бездоганной, що і відзначили практично всі відвідувачі стенду.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК