Підсумки Оптичного Форуму
Підсумки Оптичного Форуму

Як і передбачалося раніше, 17-19 серпня 2016 року зі великим успіхом у Києві пройшов «Оптичний Форум 2016». Всі три дні не припинялася напружена робота виставкового павільйону. У другий день відзначалася активна семінарська робота. Всі відвідувачі відзначили високий професіоналізм доповідачів, а також великий обсяг отриманої корисної інформації.

Практична частина була представлена майстер-класом на стенді компанії Равіта Україна. Медичний консультант Carl Zeiss Марина Олександрівна Каверіна два дня проводила спеціалізовані майстер-класи по підбору очкової корекції на цифровому форопторі HDR-7000 Huvitz. Учасники заходу відзначили безліч корисних функцій, які пропонує цифровий фороптор при підборі суб'єктивної рефракції і призначенні прогресивних лінз.

Всі організатори виставки з оптимізмом спостерігали ділову активність учасників оптичного ринку, яка одночасно підтвердилася розміщеними протягом виставки замовленнями і живим інтересом до представленої продукції.

У центрі уваги безсумнівно перебувала експозиція офтальмологічного обладнання. Все обладнання було активовано, і відвідувачі могли перевірити його роботу на практиці і задати всі запитання. Авторефкератометри та щілинні лампи мали успіх серед лікарів-офтальмологів, тоді як майстрів-оптиків цікавили представлені на стенді інструменти та верстати для оптичної майстерні.

В кінці другого дня заходу було проведено святковий фуршет, який послужив прекрасною можливістю для зустрічі та обміну досвідом як постачальників, так і представників роздрібних оптичних мереж.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК