Новинки Охорони Здоров'я-2016
Новинки Охорони Здоров'я-2016

Традиційно на початку жовтня в приміщенні МВЦ в Києві пройшла 25я ювілейна Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я». Виставка прийняла багато відвідувачів, які проявили великий інтерес до новинок представленого медичного офтальмологічного обладнання.

Компанія «Равіта Україна» представила на офтальмологічний ринок новий прилад - терапевтичний портативний рефрактометр 2WIN виробництва ADAPTICA, Італія. Рефрактометр позиціонується як частина мобільної рефракційної системи, що складається з власне рефрактометра і адаптивного фороптора. Зняття показань відбувається в затемненому приміщенні з відстані 1 метр. Рефрактометр 2WIN більшою мірою спрямований на зняття показань у дітей, людей з обмеженими фізичними можливостями, лежачих пацієнтів, літніх людей і т.п. Але також можна проводити дослідження і звичайних дорослих людей. Даний прилад має додаткові додатки, які дають можливість крім зняття показань об'єктивної рефракції вимірювати кут косоокості, визначати динамічну пупілометрію, визначати відповідність центра очкової лінзи в оправі центру зіниці ока і так далі.

Прилад отримав високу оцінку фахівців, особливо дитячих лікарів-офтальмологів, які мали можливість побачити роботу рефрактометра 2WIN на практиці.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК