Оптичний Форум - листопад 2016

Ось уже другий раз з успіхом проходить приватна оптична виставка «Оптичний Форум» в готелі «алфавіту». Склад учасників форуму змінюється і розширюється, але приємно відзначити, що в цей раз виставку відвідала велика кількість нових відвідувачів.

Це означає, що інтерес до заходу зростає. До кожної виставки експоненти готуються порадувати відвідувачів різними новинками і приємними бізнес-пропозиціями. Так, наприклад, компанія «Равіта Україна» презентувала на оптичний ринок портативний рефрактометр 2WIN виробництва ADAPTICA, Італія. А також в цей раз був представлений адаптивний фороптор VisionFit. Виробництва цієї ж італійської компанії. Цей пристрій не має аналогів у світовій практиці і являє собою з'єднання всіх передових сучасних технологій в області офтальмологічного обладнання. Ультрановий прилад викликав здивування і підвищений інтерес з боку фахівців з підбору очкової і контактної корекції зору. Всі методики і розробки по перевірці зору і підбору окулярів з'єднані тепер у одному пристрої. Це і цифровий фороптор, і пробна оправа з можливістю портативного переміщення. Унікальна технологія рідкої адаптивної лінзи має величезну кількість переваг в порівнянні зі своїми попередниками, а можливість управління з планшета дає лікаря необмежений комфорт і зручність в роботі з пацієнтом.

Устаткування Huvitz як і завжди було представлено у всій широті свого модельного ряду: кілька моделей авторефрактометрів, автоматичний тонометр, щілинні лампи і фороптор - все це вже добре відомо українським оптика поєднанням свого високої якості і доступними цінами.

Організатори дуже сподіваються, що подібна подія стане вже традиційним і гості будуть готуватися до зустрічі, як готуються його учасники.

 

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК