Конференція дитячих офтальмологів України

19 листопада 2016 року в Києві в приміщенні Українського Дому відбулася науково-практична конференція дитячих офтальмологів України "Своє дитинство треба бачити", яка проходила під егідою Асоціації дитячих офтальмологів України.

Завданням конференції було акцентувати увагу громадськості та медичних організацій на профілактиці і своєчасному лікуванні дитячої сліпоти. А також, було ініційовано створення інституту "Збереження зору і боротьби зі сліпотою".

В рамках конференції проходила виставка офтальмологічного лікувально-діагностичного обладнання, де компанія «Равіта Україна» брала найактивнішу участь і мала можливість представити своє офтальмологічне обладнання великій кількості дитячих лікарів-офтальмологів з усієї України.

Глава правління Асоціації, професор і заслужений лікар України Сергій Олександрович Риков виявив жвавий інтерес до новинки, яка була представлена на стенді компанії, а саме до портативного педіатричного рефрактометра 2WIN, виробництва ADAPTICA, Італія. Він із задоволенням відзначив широкий набір функцій сучасного приладу для ранньої діагностики порушень зору у дітей, починаючи з двомісячного віку.

Керівництво компанії «Равіта Україна» із задоволенням відзначило підвищення інтересу і активності медичної галузі до новинок офтальмологічного ринку.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК