Грандіозна субота!

11 лютого 2017 року, в селі Чорнухи Пирятинського району, два великих професіонала і прекрасних людини Риков Сергій Алексанрович і Баринов Юрій Вікторович провели безкоштовний консультативний прийом жителів цього села, а також прилеглих сіл. До них приєдналася головний офтальмолог Полтавщини.

Прийом проходив на базі відомої школи Сластіона. Приймали і дітей, і дорослих. За день було оглянуто і продіагностовано 226 осіб!

Компанія «Равіта Україна» зі свого боку надала все необхідне для якісної діагностики обладнання: щілинну лампу HS-5000 Huvitz, безконтактний пневмотонометр HNT-7000 Huvitz і авторефкератометр HRK-7000 Huvitz. Таким чином значно прискорився процес прийому відвідувачів, а офтальмологи отримували всі необхідні попередні дані і зорі пацієнтів. Лікарі та їх асистенти працювали з самого ранку, не піднімаючи голови і не покладаючи рук, щоб оглянути якомога більше хворих пацієнтів. Устаткування працювало з максимальним навантаженням, так щоб всі, хто прийшов за офтальмологічної допомогою отримали якісні результати.

Від імені компанії хочемо висловити вдячність Сергію Олександровичу за організацію такого потрібного благодійного заходу!

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК