Оптична виставка MIDO-2017
Оптична виставка MIDO-2017

Цього року щорічна оптична виставка MIDO, яка проходить в Мілані, побила черговий рекорд відвідуваності. Зали виставкової експозиції були заповнені як експонентами, так і відвідувачами.

Компанія Huvitz представила на цій виставці свої нові розробки. Відвідувачі стенду змогли ознайомитися з новими моделями рефрактометра і безконтактного тонометра, а також з моделлю приладу «2 в 1» - пневмотонометр з функціями пахіметра та оптико-когерентним томографом. Все обладнання відрізняється сучасним дизайном і засноване на власних технологічних розробках.

Також була модернізована лінія обладнання для оптичних майстерень. Компанія випустила новий діоптриметр та автоматичний верстат для обробки лінз. Все це, поряд з вже добре відомими моделями, можна було протестувати на стенді Huvitz на виставці MIDO-2017.

На стенді компанії Medinstrus, офіційним дистриб'ютором якого є «Равіта Україна», була представлена нова модель робочого місця офтальмолога Delta Q, яка користується великою популярністю в світі, і зокрема, в Україні. Робоче місце має автоматичний важіль для цифрового фороптора, а також дозволяє встановлювати на нього щілинну лампу і авторефрактометр.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК