«ПОДІЛЛЯ РЕТІНА 2017»
ПОДІЛЛЯ РЕТІНА 2017

31 березня - 1 квітня з величезним успіхом у Вінниці пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання лікування сітківки та зорового нерва Поділля Ретіна 2017».

Організаторами конференції виступали Вінницький Національний Медичний Університет ім. М.І. Пирогова, а також медичний центр «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка».

Компанія «Равіта Україна» приймала участь у виставці, що проводилась у рамках науково-практичної конференції, на якій були представлені новинки сучасних лікарських препаратів і виробів медичного призначення. На стенді компанії всі відвідувачі змогли спробувати і оцінити якість оптики щілинних ламп, швидкість і точність авторефкератометра останнього покоління, а також комфорт в роботі з пневмотонометром для вимірювання внутрішньоочного тиску. Особливий інтерес викликав портативний терапевтичний рефрактометр 2WIN і адаптивний фороптор VisionFit, виробництва італійської компанії Adaptica, які в парі складають мобільний рефракційну систему для визначення об'єктивної і суб'єктивної рефракції і чудово підходять для виїзних скринінгових заходів.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК