IV Оптичний Форум 2017
IV Оптичний Форум 2017

В середині серпня готель «Алфавіто» в черговий раз гостинно відкрив свої двері відвідувачам четвертого Українського Оптичного Форуму.

Перший день Форуму був дуже насичений програмою семінарів, організованої учасниками Форуму. У залі для проведення семінарів не було вільних місць. Після насиченої навчальної програми всі гості з задоволенням провели час за дружнім спілкуванням на святковому фуршеті.

Компанія «Равіта Україна» представила на своєму стенді повний асортимент офтальмологічного обладнання для кабінету офтальмолога та оптичної майстерні. Родзинкою стенду, як зазвичай, став портативний рефрактометр 2WIN, який привертає увагу як дитячих, так і дорослих офтальмологів.

Також на стенді був представлений автоматичний фороптор HDR-7000 з можливістю управління за допомогою планшета або ноутбука. Зрозумілий російськомовний інтерфейс, постійно спливаючі підказки, швидкість зміни лінз - все це значно прискорює процес роботи оптометриста, а підбір очкової або контактної корекції стає комфортним для пацієнта. Відвідувачі стенду змогли на практиці спробувати попрацювати з фороптором та оцінити якість та зручність даного приладу.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК