Офтальмологічний Конгрес ESCRS в Португалії
Офтальмологічний Конгрес ESCRS в Португалії

З 7 по 11 жовтня в Лісабоні пройшов XXXV офтальмологічний конгрес ESCRS. Було дуже корисно зустрітися та поспілкуватися з нашими зарубіжними виробниками-партнерами. Важливо відзначити, що кожна вищезгадана компанія представила на своїх стендах свої новинки.

Huvitz презентував вже дуже очікуваний прилад - оптико-когерентний томограф. У всіх відвідувачів була можливість подивитися OCT в дії, а у виробника - отримати кваліфіковані відгуки від офтальмологів з різних країн. У італійської компанії Adaptica протягом усіх виставкових днів був постійний ажіотаж, викликаний бінокулярним портативним рефрактометром 2WIN та портативним адаптивним фороптор VisionFit. Литовська компанія Medinstrus славиться своїми якісними меблями для медичного кабінету. В рамках виставки вони представили нові опції робочого місця офтальмолога.

Наш новий партнер з Італії, компанія NextSight, є виробником всього одного продукту - немідріатичної фундус-камери Nexy, але тим не менше їх стенд зібрав велику кількість фахівців з усього світу. Це свідчить про хорошу якість та унікальність приладу.

Показовим моментом рівня розвитку офтальмологічного ринку України послужило безліч зустрінутих українських офтальмологів на заході такого рівня. Приємно відзначити, що з кожним роком лікарів, які їдуть отримати практичні знання, стає все більше і більше.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК