РЕФРАКЦІЙНИЙ ПЛЕНЕР ‘17
РЕФРАКЦІЙНИЙ ПЛЕНЕР ‘17

20-21 жовтня в «Українському Домі» пройшла найочікуваніша подія для офтальмологів, дитячих офтальмологів і оптометристів України - «Рефракційний пленер'17». Організатори очікували до 600 учасників, а відвідали конференцію понад 1100 лікарів з усієї країни. Програма науково-практичної конференції була наповнена безліччю корисних лекцій та тренінгів. Також, в рамках заходу працювала виставка офтальмологічного обладнання та фармацевтичних виробів.

Офтальмологам було дуже цікаво познайомитися з новою немідріатичною фундус-камерою Nexy італійської фірми NexSight. Якість знімка та перевага виміру на вузьку зіницю відзначили більшість фахівців. Дитячі офтальмологи все так же кажуть, що портативний рефрактометр 2WIN Adaptica якісний та необхідний прилад для дитячого прийому. Адже тільки з його допомогою можна зняти рефракцію у дітей від 2-х місяців. Приємно, що щілинні лампи Huvitz користуються авторитетом у офтальмологів та вважаються одними з найкращих серед тих, що представлени на нашому ринку.

Ми сподіваємося, що «Рефракційний пленер '17» стане щорічним заходом, так як для лікарів дуже важливо отримувати нові знання, щоб йти в ногу з часом. Такого роду конференції є найкращим способом для отримання актуальної інформації в галузі офтальмології.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК