Виставка «Міжнародна Індустрія Оптики-2018»

З 14 по 16 лютого успішно пройшла "Міжнародна Індустрія Оптики 2018". Центром оптичного світу на ці дні став UBI Fashion Centre.

Протягом усіх трьох днів спостерігався високий інтерес та увага як до діагностичного обладнання, так і до обладнання для оптичної майстерні, тому що саме ця виставка охоплює такий сегмент ринку, як салони оптики та майстерні з виготовлення окулярів. Тому закономірною увагою користувався новий автоматичний верстат для обробки лінз HPE-410 Huvitz.

Функціональні та ергономічні робочі місця офтальмолога Medinstrus стали справжнім відкриттям для відвідувачів. У категорії «функціонал та якість» ці робочі місця офтальмолога не мають аналогів.

Також, немідріатічна фундус-камера NEXY в черговий раз отримала позитивні відгуки від професіоналів. Унікальність цієї фундус-камери полягає у відмінній якості зображення в поєднанні з легким керуванням за допомогою планшета. А можливість використання функції телемедицини відкриває нові можливості для розвитку офтальмологічної галузі.

Багато відвідувачів, які підходили на стенд, вже знайомі з портативним рефрактометром 2WIN італійського виробника Adaptica. У парі з портативним фороптором VisionFit SC вони утворюють мобільну рефракційну систему, за допомогою якої можна робити виїзні скринінгові огляди та обстеження, працювати з нерухомими пацієнтами та людьми з обмеженими можливостями.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК