Виставка MIDO-2018

Кінець лютого у Мілані вже традиційно збирає представників оптичного, офтальмологічного та оптометричного світу з різних куточків планети. Цього року виставка MIDOбула щільно заповнена експонентами та відвідувачами.

На стенді компанії Huvitz було представлено флагманську лінійку офтальмологічного обладнання, яка по праву вважається еталоном у співвідношенні “ціна-якість”. Новий прилад, який є необхідним для багатьох клінічних обстежень  – оптико когерентний томограф, або по-іншому ОСТ, справив гарне враження на українських лікарів. Цей прилад поєднує в собі також функції фундус-камери. Він сумісний з комп’ютером, тож знімки з OCT та фундус-камери можна одразу побачити на екрані вбудованого комп’ютера.

Компанія Medinstrus також представила новинку – робоче місце офтальмолога, яке одночасно вміщає чотири прилади. Функціональний та незамінний в деяких випадках комбайн стане чудовим доповненням кабінету офтальмолога.

Італійська компанія Adapticaпродемонструвала зручний девайс – Kaleidos. Користуватись портативним рефрактометром 2WINвідтепер стало простіше. Цей прилад допомагає робити вимірювання в будь-яких умовах освітлення. Можливо здійснювати вимірювання як монокулярно, так і бінокулярно. Діапазон вимірювання від -15Dдо +15D.

Отже, MIDO, як і завжди, зосередила найновіші технології у сфері офтальмології та оптометрії. Можна точно сказати, що інновації в наш час - це рушійна сила розвитку медицини.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК