Ophthalmic Hub - науково-практична конференція

З успіхом пройшла науково-практична конференція та виставка Ophthalmic Hub з 30 по 31 березня в Києві в готелі Ramada Encore Kiev. Програма конференції була щільно розписана виступами іноземних та вітчизняних спікерів. Були брифінги представників різних громадських асоціацій, фахівців Міністерства Охорони Здоров'я України та міжнародних експертів з обговорення питань захворювань органів зору.

Представник італійської компанії Next Sight, виробника фундус-камери Nexy, приїхав особисто відвідати захід та поспілкуватися з українськими лікарями на виставці. Також компанія Next Sight спільно з італійським офтальмологом доктором Matteo di Bari підготували презентацію про немідріатичну фундус-камеру Nexy та переваги її роботи в порівнянні з традиційними фундус-камерами. Доктор di Bari успішно виступив з презентацією, заслуживши гучні оплески аудиторії, і після виступу працював на стенді з українськими офтальмологами, показуючи їм принцип корістування приладом.

Дуже великий інтерес викликав оптико-когерентний томограф HOCT-1F Huvitz. Відвідувачі стенду мали можливість ознайомитися з новим приладом, отримати інформацію про технічні параметри та особливості роботи, спробувати її на практиці.

Уже традиційно дитячі офтальмологи захоплюються портативним рефрактометром 2WIN (Adaptica, Італія), так як переваги роботи з 2WIN очевидні, коли у лікаря велика кількість дітей на прийомі. Швидкість отримання вимірювань та простота використання є ключовими особливостями даного приладу. А в комплекті з додатками, 2WIN стає незамінним помічником дитячого офтальмолога.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК