Нова подія у світі офтальмології України

21 квітня 2018 г. на базі кафедри очних хвороб медичного університету ім. Пирогова був проведений перший Refraction Day. Цей захід нового формату, розрахований на невелику аудиторію з обмеженою кількістю учасників. Такий формат проведення був обраний невипадково, так як порядок денний включал в себе не тільки теоретичні слухання, а й практичні заняття по підбору засобів корекції зору на сучасному офтальмологічному обладнанні компанії Huvitz.

Для проведення майстер-класу компанія «Равіта Україна» надала флагманську модель Авторефкератометр HRK- 9000A з функціями перевірки посадки контактної лінзи в кольорі, контролю часу розриву слізної плівки та спостереження стану мейбомієвих залоз. Усі переваги даного приладу були по достоїнству оцінені фахівцями-офтальмологами. Професіонали з подивом звернули увагу на те, що такий авторефкератометр останнього покоління поєднує в собі деякі функції таких приладів як проектор знаків, фороптор та щілинна лампа, що виводить його на окреме місце серед подібних моделей, які є на сьогоднішній день на ринку офтальмологічного обладнання України.

Дякуємо організаторам в особі зав.кафедрою очних хвороб медуніверситету ім. Пирогова, доцента., к.мед.н, Малачкову Наталію Валентинівну за проведення такого унікального заходу.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК