ХIV З'їзд офтальмологів України
ХIV з'їзд офтальмологів України в Одесі

З 23 по 25 травня в м. Одеса відбувся "ХIV З'ЇЗД офтальмологів України". Цей захід високого рівня, де провідні вітчизняні та зарубіжні фахівці в галузі офтальмології діляться своїм власним досвідом і науковими досягненнями, це прекрасна можливість отримати нові знання як початківцям фахівцям, так і вже давно практикуючим лікарям.

В рамках конференції працювала виставка, де компанія "Равіта Україна" представила новинки своєї лінійки обладнання. Оптико-когерентний томограф HOCT-1F Huvitz, Kaleidos - аксесуар для виїзних скринінгових обстежень до портативного рефрактометр 2WIN Adaptica, фундус камеру Nexy та багато іншого. HOCT-1F є унікальною машиною, де поєднується відразу два прилади - ОКТ та фундус камера. Серед переваг лікарі також відзначають високу швидкість сканування, яскраву і чітку візуалізацію шарів сітківки, широку область сканування, яка захоплює макулу та оптичний диск, повнокольорове фундус-зображення, а також вбудований комп'ютер, завдяки чому істотно економиться робоче місце користувача і підвищується комфорт в роботі.

Kaleidos є аксесуаром до портативного рефрактометру 2WIN, який дозволяє проводити виїзні скринінгові обстеження при будь-яких умовах з дотриманням усіх необхідних стандартів вимірів.

Ми завжди раді бути частиною таких заходів і представляти сучасне та інноваційне офтальмологічне обладнання.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК