Науково-практична конференція "Своє дитинство потрібно бачити"
Своє дитинство потрібно бачити

14-15 червня 2018 року відбулася річна науково-практична конференція "Своє дитинство потрібно бачити" в смт. Затока. Крім оригінального місця проведення, організатор заходу, "Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України", підготував цікаву освітню програму і організував виставку діагностичного обладнання та медичних препаратів.

Такі конференції є вкрай важливими, адже вони піднімають актуальні теми - дитячі очні захворювання. Кожну хвилину в світі сліпне одна дитина, і місія лікарів шукати причини і шляхи вирішення таких складних проблем. Такі науково-практичні конференції, якраз, є центром їх обговорень і майданчиком для отримання нових знань.

В рамках конференції компанія "Равіта Україна", як зазвичай, представила офтальмологічне обладнання. Зіркою стенду в цей раз став Kaleidos. Це аксесуар, за допомогою якого портативний рефрактометр 2WIN може працювати абсолютно в будь-яких умовах. Kaleidos дозволяє робити виїзні, скринінгові обстеження без затемненого приміщення. Тому переваги роботи такого аксесуара очевидні. Нагадаємо, що портативний рефрактометр 2WIN Adaptica є унікальним приладом на ринку України, адже його діапазон виміру дорівнює +/- 15.0D, а сам рефрактометр є повністю безконтактним, з можливістю зняття показань рефракції у немовлят з 2-х місяців. Більш того, він має унікальні додатки, одне з яких: вимір кута косоокості.

Ми вдячні організаторам за конференцію "Своє дитинство треба бачити", а нашим клієнтам за інтерес до нашої продукції.

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК