Охорона здоров'я 2019

Вже традиційно щороку на початку жовтня компанія «Равіта Україна» бере участь у наймасштабніший медичній виставці України. В цьому році компанія представила великий стенд з максимальним асортиментом офтальмологічного обладнання.

Завдяки проведеній в рамках даного заходу офтальмологічної конференції Ophthalmic Light, перший день виставки був дуже насичений професійними зустрічами. Відзначено інтерес офтальмологів до ультразвукового сканера PIROP, причому як до версії А/В-скана, так і до повної версії офтальмологічного сканера з пахіметрієй - A/B/Р-скан.

Ми дякуємо організаторам Ophthalmic Light за високий рівень організації конференції, велике охоплення фахівців різного рівня і за можливість представлення нашої продукції.

Як завжди - увагу відвідувачів було направлено на прилади, які відповідають запитам сучасного медичного ринку: оптико-когерентний томограф HOCT-1F та портативний рефрактометр 2WIN. На стенді можна було спробувати обидва прилади в роботі та оцінити всі якісні характеристики.

 

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК