Про компанію
лого

ТОВ «Равіта Україна» займається оснащенням офтальмологічних клінік, кабінетів лікаря і оптичних майстерень з 2011 року. В асортименті компанії представлені різні напрямки, що відповідають потребам сучасного ринку. В даний час компанія представляє бренди HUVITZ, CHAROPS, MEDINSTRUS, NextSight, 2WIN, VisionFit, SUNKINGDOM.

Основна мета роботи компанії - забезпечення споживачів високоякісним обладнанням і надійним сервісом. Наше обладнання представлено в клініках, лікарнях, салонах оптики по всій території України. Ми розуміємо основні потреби наших клієнтів, тому завжди будуємо співпрацю з клієнтами на принципах індивідуального підходу і взаємної довіри. 

 

ОФТАЛЬМОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

РОБОЧІ МІСЦЯ ОФТАЛЬМОЛОГА

ОФТАЛЬМОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ЕКОНОМ-СЕГМЕНТА

СУЧАСНИЙ АДАПТИВНИЙ ФОРОПТОР

ПОРТАТИВНИЙ БІНОКУЛЯРНИЙ РЕФРАКТОМЕТР І АНАЛІЗАТОР ЗОРУ

СУЧАСНІ ПЕРИМЕТРИ І ЩІЛИННІ ЛАМПИ

НЕМІДРІАТИЧНА ФУНДУС-КАМЕРА

HUVITZ – один з найбільших світових виробників офтальмологічного обладнання. Широкий спектр продукції, включає в себе авторефкератометри, безконтактні пневмотонометри, щілинні лампи, мікроскопи, фороптор, верстати для обробки лінз, диоптриметри і багато іншого. 

CHAROPS – офтальмологічне обладнання економ-сегмента. 

MEDINSTRUS – виробник сучасних робочих місць для кабінету офтальмолога високого європейського рівня. 

NEXTSIGHT – немідріатична фундус-камера NEXY з функцією телемедицини, компанія-виробник NextSight, Італія

2WIN- портативний бінокулярний рефрактометр виробництва компанії ADAPTICA, Італія. Дає можливість вимірювання рефракції у дітей, починаючи з 2 місяців, в діапазоні від -15,0 до + 15.0D.

VisionFit- високотехнологічний сучасний адаптивний фороптор для визначення суб'єктивної рефракції виробництва компанії ADAPTICA, Італія. Не має аналогів в світі.

SunKingdom- компанія-виробник високотехнологічних комп'ютерних периметрів і сучасних щілинних ламп

Разом з вищевказаної продукцією в наявності різний дрібний інструментарій, обладнання та витратні матеріали для офтальмологічних кабінетів і оптичних майстерень.  

Сервісне обслуговування 

 Компанія надає повний сервіс обладнання Huvitz, Charops, Medinstrus, 2WIN, Nexy, SunKingdom. Гарантійний та післягарантійний ремонт. Фахівці компанії регулярно проходять тренінги з ремонту та обслуговування обладнання на заводах-виробниках, мають відповідну кваліфікацію та досвід.

З метою підтримки своїх клієнтів, компанія «Равіта Україна» збільшила термін гарантії на деякі моделі обладнання до 2-х років. А на верстати для обробки лінз надається додатковий рік безкоштовного фірмового сервісу від дистриб'ютора. 

Замовити
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК