Основи ОКТ-діагностики
![Основи ОКТ-діагностики Основи ОКТ-діагностики](https://api.ravita.ua/hwp/wp-content/uploads/2021/05/osnovy-okt-diagnostiki.jpeg)
Саме так називався навчальний базовий курс для тих, хто хоче підвищити свій професійний рівень ОКТ-діагностики. 20-21 лютого 2020 року було проведено перший пілотний проект, який пройшов з великим успіхом, отримавши позитивні відгуки всіх учасників.
Равіта надала модель оптико-когерентного томографа HOCT-1F Huvitz з вбудованою фундус камерою і функцією ангіографії. Під час дводенного інтенсиву, кожен учасник мав можливість побувати на місці і лікаря, і пацієнта, навчився працювати на приладі, а головне – інтерпретувати отримані результати.
Компанія Равіта дякує головному натхненнику і організатору курсів – Знам’янську Марію Андріївну та всю команду ALTRIS AI за те, що така співпраця стало можливою! Чекаємо всіх на наступному курсі, який відбудеться 27-28 березня 2020 р.