Ravita Review: досвід офтальмологічного бізнесу

Упродовж 10 років роботи ми бачимо, які труднощі постають перед нашими клієнтами під час відкриття власного бізнесу. Ми часто допомагаємо з різними питаннями щодо його розвитку. А оскільки в нас вже є власний досвід та досвід наших клієнтів ми подумали, що було б класно, якби ми могли ділитись цими знаннями з усіма.
ravita_r

Ravita Review – медіа про бізнес в медицині. Про лікарів та для лікарів, які вже мають власний бізнес або тільки мріють про нього. Платформа, де є відповіді на ваші запитання про професійний розвиток та корисна інформація про якісне ведення вашої справи.

Наш погляд на офтальмологічний та оптичний ринок України.

Перейти до Ravita Review

Ми створюємо корисний контент, залучаємо фахівців із різних сфер. В Ravita Review ви знайдете тільки оригінальні статті в таких рубриках:

Гроші
Розбираємось з практичним моментом ведення бізнесу: вибір обладнання, приміщення, бюджети на різні напрямки.
Бізнес
Розповідаємо про запуск, підтримку та розвиток бізнесу. Висвітлюємо різні бізнес-інструменти та залучаємо фахівців.
Розвиток
Здебільшого тут будемо говорити про професійний розвиток та кар’єрний менеджмент.
Навчання на помилках – завжди добре, але на чужих помилках вчитися набагато… дешевше. Саме тому у нас є експерти Ravita Review, що транслюють особистий досвід. Вони пройшли дуже різні шляхи становлення бізнесу та готові ділитися головним.
black-hole
candy
Доповнення до рубрики “Експерти” – відео. Цікаві інтерв’ю, де гості діляться своїм особистим: власний досвід і помилки, секрети й очевидні істини, особистий погляд і загальноприйняті бізнес-закони.
Ваша справа – наша справа. Ми поруч, все вийде!

контактна форма

Зв'яжіться з нами, використовуючи